В четвер, 1 серпня 2024 року о 18:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. М.Коперника, 17) відбудеться розповідь “Служіння Народу та Україні: Володимир Шухевич та його нащадки в історії”.

Лекцію проведуть працівники Львівського історичного музею, історики Тарас Кузь та Петро Слободян.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Музею визвольної боротьби та Львівського палацу мистецтв.

Під час лекції мова піде про видатного українського етнографа, мецената, громадського та культурного діяча Володимира Шухевича та його нащадків. Їх внесок у розвиток української громади Львова та Галичини у ХХ ст., боротьбу представників цієї славетної родини за Українську Державу.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ