В четвер, 1 лютого 2024 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться лекція історика та бібліотекаря Василя Кметя «Хто “короліший” в українській історії або про реалії та перипетії монархів в Україні».

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу Мистецтв.

Запрошуємо на відверту та невимушену розмову про історію українських та/чи неукраїнських монархів в Україні. Що змінила коронація Данила Романовича та чи був він насправді першим? Чи мав намір і шанси утвердити монаршу династію Богдан Хмельницький? Чи була “нашою” Річ Посполита та її королі?

Чому відомий історик Віталій Михайловський вважає їх “нашими”? Якими були перспективи української монархії у ХХ ст.? Про це та інше – у нашому лекторії за участі історика та бібліотекаря Василя Кметя.

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я