В четвер, 4 квітня 2024 року, о 18.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться лекція доцента кафедри археології та історії стародавніх цивілізацій Львівського національного університету імені Івана Франка Анастасії Баукової “Історія гри від каменю до консолі”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу Мистецтв.

Гра є невід’ємною частиною усіх культур в історії людства. Вона є так само давнім проявом духовної культури як і мистецтво. Й.Гейзинга вважає гру навіть старішою за культуру.

Невизначеність результату, узгоджені правила, змагання, окреме місце та час, елементи фантастики, елементи випадковості, встановлені цілі та особисте задоволення – усі ці компоненти єднали людей для гри від часів палеоліту до сьогодення. Ігри були не тільки важливими подіями культурного та соціального зв’язку, а важливими засобами навчання та навіть маркерами соціального статусу.

Саме тому у новій лекції Анастасії Баукової, доцента кафедри археології та історії стародавніх цивілізацій Львівського національного університету імені Івана Франка 4 квітня 2024 р. поговоримо про історію ігор та як ігри історії стали постійною частиною нашого вічного сьогодення.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ