У вівторок, 2 квітня 2024 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться відкриття виставки Ірини Бердаль-Шевчик «Цікаві світлини Трускавця».

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу Мистецтв.

Сьогодні як ніколи «добро» втрачає кордони. Люди вимагають від інших, і навіть думки не допускають, що саме від кожного з нас залежить усе, що нас оточує. Ми хочемо адекватне суспільство, а чи починаємо з очищення навколо себе? Насамперед свідомі, сильні, цілеспрямовані особистості формують щасливі нації. Естетичне виховання необхідно розвивати з малечку. Треба навчати дітей бачити в будь-якій ситуації добро, показувати гідний приклад молодому поколінню, привчати юнь до позитивних емоцій, даючи усвідомлення того, що жити в добрі та щасті набагато комфортніше, ніж у висміюванні й негативі, хоча і значно складніше.

Так вже доля покерувала, що у такий важкий рік, – рік випробувань, роздумів, перегляду пріоритетів у житті та виборів вдалося завантажити в соціальну мережу «facebook» більше тисячі яскравих світлин міста-курорту.

Дванадцять місяців 2020 року практично кожного дня по п’ять нових світлин курорту. Хтось шукав недоліки і бруд на фотографіях, когось дратувало, що на світлинах немає людей (болюча тема під час карантину), а хтось насолоджувався красою міста. І саме задля цих світлих людей, які вміють бачити красу і добро в маленьких деталях, в чомусь, здавалось би незначному, цей проєкт отримав право на реалізацію й гідно проніс місію промоції невеличкого, проте такого чарівного містечка.

Як результат, змонтовано 12 коротких серій «100СвітлинЗа10Хвилин» для перегляду на каналі «youtube», по 100 світлин у кожному (кожен тривалістю по 10 хвилин). Сидячи в зручному кріслі з філіжанкою кави та сумуючи за сотні за містом, яке полонило Ваше серце, можна поринути в казку на 7 тисяч 200 секунд.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я