В четвер, 30 травня 2024 року о 18:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. М.Коперника, 17) відбудеться лекція Мирослава Мариновича “Зміна ракурсу бачення України як вимога часу”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу мистецтв.

“Ми незмінно нервуємо, коли бачимо, як повільно наші західні партнери міняють своє бачення України і всього східнослов’янського простору. Проте таку ж інерцію ми можемо помітити й у нашому сприйнятті самих себе. Отож поміркуймо над тим, які зміни відбулись у національній ідентичності українців, у концепції національної єдності, а також над тим, що заважає нам досягти омріяного національного преображення”, – анонсує Мирослав Маринович майбутню лекцію.

Мирослав Франкович Маринович — український громадський діяч, член-засновник Української Гельсінської групи, дисидент і політв’язень часів СРСР, засновник та голова амністійного руху в Україні, філософ, релігієзнавець, публіцист, до недавнього часу проректор Українського католицького університету у Львові.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я