В четвер, 21 березня 2024 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться лекція зберігача фондів ДІКЗ Нагуєвичі, аспіранта Кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін ДДПУ ім. І.Франка Назарія Юрчишина “Михайло Мінчак – пластун, стрілець, штурмовик”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” та Львівського палацу мистецтв.
Лекція присвячена несправедливо забутій постаті Михайла Мінчака- засновника ПЛАСТу на Дрогобиччині, січового стрільця і одного з перших в 20ст. командирів штурмових підрозділів в українському війську.

Ви дізнаєтесь про генезу і перші кроки ПЛАСТу в Дрогобичі, участь вихідців з Дрогобиччини в Легіоні Українських січових стрільців, перипетії бойового шляху простих січовиків, унікальні краєзнавчі матеріали, невідомі фото і документи, які допомагають краще зрозуміти добу Перших визвольних змагань та багато іншого.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я