В п’ятницю, 26 січня 2024 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться представлення та перегляд фільму “Чому я живий” (реж. В. Новак, знятий за мотивами оповідання Є. Митька «Тепер я турок, не козак»).

Фільм представлятимуть Головна редакторка ПрАТ Одеська кіностудія Олександра Маринченко та Заступниця директора Департаменту заходів ПрАТ Одеська кіностудія Ксенія Колода.

Зйомки фільму "Чому я живий"
Зйомки фільму “Чому я живий”

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Одеської кіностудії та Львівського палацу Мистецтв.

Маріуполь, Друга світова війна. Українка Фрося та єврей Льончик мріють одружитися. Батько Фросі проти такого шлюбу. Народження дитини, яке припадає на перший день війни, змінює життя героїв назавжди.

Зйомки фільму "Чому я живий"
Зйомки фільму “Чому я живий”

Одеська кіностудія має понад 115 років досвіду у сфері кінематографії, є однією з найстаріших кіностудій світу і є знаковим для України та успішним підприємством державного сектору економіки. Фільмофонд кіностудії налічує понад 500 кінострічок, які люблять в усьому світі. Сьогодні Одеська кіностудія є одним з лідерів кіногалузі в Україні.

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я