У вівторок, 6 лютого 2024 року о 17:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. М.Коперника, 17) відбудеться лекція магістра історії Руслана Серцелевича «Таємниці фасадів львівських кам’яниць: вул. Валова, 11».

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу мистецтв.

Попри значну кількість праць про архітектуру Львова, ще чимало загадок про окремі об’єкти культурної спадщини залишаються не розгаданими. Часом не відомо виконавців окремих робіт (архітекторів, скульпторів, малярів), дати виконання творів, чи те що саме стало джерелом натхнення до їх створення.

Автор лекції продемонструє як наближався до відповідей на питання що цікавили дослідників чи шанувальників архітектури Львова впродовж багатьох років.

Руслан Серцелевич, будівельник, історик та юрист за освітою, працював реставратором, археологом, правником. Є автором публікацій про архітекторів Львова, про окремі об’єкти культурної спадщини, про пам’яткоохоронні організації та проблеми збереження культурної спадщини.

Впродовж 2019-2023 проходив службу в Збройних Силах України, учасник бойових дій.

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я