У вівторок, 2 січня 2024 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться відкриття виставки світлин Романа Гериновича “Людина і фотокамера”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Львівської філії спілки фотохудожників України та Львівського палацу Мистецтв.

Який довжелезний шлях від камера-обскура до цифрових фотокамер… але нічого не змінилось – ні момент істини, коли фотограф натискає на притиск і всі промені – життя фотографа, його світогляд, настрій у цю мить- все живе і неживе довкола, світло та тінь, майстерність самого фотографа – все сходиться в одну точку на кінчику пальця.
І десяток фотографів, фотографуючи один і той самий об’єкт отримують різні світлини, і лише селфі, час від часу, змінюючи тло, залишаються з тією самою приклеєною усмішкою, як усмішка Чеширського кота, що вічно наздоганяла його /для знайомства з Чеширським котом скористайтесь послугами дядька GOOGLа.

Роман Геринович народився 25 липня 1959 року у Львові. Після закінчення Львівського політехнічного інституту працював інженером у Львівському фізико-механічному інституті. На день нинішній – завідувач фотолабораторії у «Львівському історичному музеї».

Роман Геринович є членом Національної спілки фотохудожників України, а також міжнародний фотохудожник Fédération Internationale de l’Art Photographique при Юнеско із званням AFIAP.

Учасник більше двадцяти п’яти українських та міжнародних колективних фотовиставок. Нагороджений медалями та спеціальними відзнаками FIAP. Автор дванадцяти персональних виставок.

До та після лекції гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

Фото Романа Гериновича в колажі зробила Андріана Довга.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я