В неділю, 2 червня 2024 року, о 18.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться презентація слайд-фільму Olega Nadaszkiewicza “Про творчість Вікторії Ковальчук”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу Мистецтв.

Слайд-фільм складається з трьох частин. До першої частини входять творчі картини, плакати, листівки і писанки. До другої частини – ілюстрації до книжок. І до третьої частини – фотографії і фото-колажі.

“Приблизно за пів року до смерті Вікторії в мене з‘явилася ідея створити слайд-фільм про її творчість, в якому спробувати скласифікувати її багатогранний творчий доробок і дати можливість глядачеві за відносно короткий проміжок часу, а саме пів години, ознайомитись з ним”, – розповідає Oleg Nadaszkiewicz.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я