В середу, 14 лютого 2024 року о 17:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. М.Коперника, 17) відбудеться перша в Україні презентація книги Павла Романюка «Революція Гідності: Чорна меса».

Павло РОМАНЮК. Революція Гідності: Чорна меса. Внутрішні і зовнішні загрози 10 літ тому і сьогодні. – Київ: Видавничий дім журналу «Пам’ятки України», Міжнародний інститут українознавчих студій, 2023. – 432 с.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Видавничого дому журналу «Пам’ятки України», Міжнародного інституту українознавчих студій та Львівського палацу мистецтв.

Здавалось би, що нового нині можна довідатись про Революцію Гідності? Багато сучасників брали участь у ній особисто або знають про перебіг із моторошних телетрансляцій 5-го каналу, оповідей сучасників…

Втім, класик журналістських розслідувань львів’янин Павло Романюк за майже десять років зібрав значну інформацію і ділиться у книзі невідомими свідченнями про долі і число Героїв Майдану, оприлюднює вражаючі факти і подробиці подій, викриває таємні злочини і закулісних персонажів.

Без ейфорії автор аналізує і зіставляє події, факти, тенденції, обіцянки і наслідки.

Повноправним героєм книги можна назвати Олександра Тимошенка, фотожурналіста, який зробив понад 9 тисяч світлин на Майдані і дістав кулю від беркутівця. Його знімки також оприлюднені в книзі «Революція Гідності: Чорна меса».

Книга вийшла напередодні 10-літнього ювілею Революції Гідності одразу двома тиражами:

  • 1000 примірників видано коштом Центру захисту інформаційного простору України Міністерства культури та інформаційної політики для безкоштовного розповсюдження,
  • та 500 примірників комерційного тиражу побачили світ завдяки Видавничому дому журналу «Пам’ятки України» та Міжнародному інституту українознавчих студій

Модератор презентації – Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ
Запрошені до участі в презентації:
Павло РОМАНЮК, автор книги, відомий український журналіст
Олександр ТИМОШЕНКО, фотожурналіст, учасник Майдану
Анатолій СЄРИКОВ, головний редактор Видавничого дому журналу «Пам’ятки України»
Дмитро ЛУЦЕНКО, заступник директора Міжнародного інституту українознавчих студій
Юрій АТАМАНЮК, власний кореспондент журналу «Пам’ятки України»

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я