В четвер, 28 березня 2024 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться прем’єра фільму латвійської режисерки та продюсерки Жакліни Ціновської “Нульове громадянство Лінояса”.

Жакліна вже більше року живе в Україні і знімає серію документальних фільмів. Стрічка “Нульове громадянство Лінояса” є першою частиною документальної трилогії під назвою “Добрий день, ми з України”.

Перша частина розповідає про героїчних захисників України, на “нульовій” лінії – а це не лише професійні військові, а й митці, бізнесмени, які залишили свій бізнес, щоб захищати свою країну, психологи, люди з кримінальним минулим, музиканти та представники інших професій, які пішли захищати свою Україну!

Показ відбудеться за підтримки Почесного консульства Латвійської Республіки у м. Львові.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” та Львівського палацу мистецтв.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я