У вівторок, 20 лютого 2024 року, о 17.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться Вечір з нагоди Дня Народження Василя Барвінського (20.02.1888-09.06.1963).

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу Мистецтв.

Життєвий і творчий шлях Василя Барвінського є найтрагічнішою сторінкою в історії української музики. Видатний український композитор, талановитий піаніст, педагог, блискучий музичний критик, авторитетний музично-громадський діяч у розквіті творчих і життєвих сил був позбавлений усього: батьківщини, свободи, і, нарешті, усього творчого доробку…

Але попри усі намагання ідеологічної машини срср стерти з пам’яті ім’я композитора, музика Василя Барвінського «постала з попелу», його твори в найдивовижніший спосіб віднаходяться, музика звучить і зачаровує слухачів в усьому світі.

До та після показу гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я