У вівторок, 4 червня 2024 року о 18:00 у Львівському палаці мистецтв (вул. М.Коперника, 17) відбудеться відкриття виставки світлин “Нетуристичний Львів очима Віктора Гальчинського”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу мистецтв.

Віктор Гальчинський – автор тисяч фотографій і проекту “Нетуристичний Львів”, співорганізатор промоційного фестивалю “Ніч у Львові”, співініціатор відновлення квіткового годинника на площі Митній та першого проекту туристичного ознакування відомих пам’яток Львова.

Експерт з комунікацій. Директор департаменту комунікацій Кредобанку.

З вересня 2019 року викладає комунікаційні стратегії у сфері охорони здоров’я на кафедрі медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та читає гостьові лекції в Національній школі суддів України.

У 1994-1997 роках – перший керівник служби інформації “Радіо Люкс”.

У 1997-2002 роках – шеф-редактор в інформаційному агентстві «Інфобанк», що спеціалізувалось на діловій інформації. У вересні 2002 року – березні 2004 року керував департаментом економіки у першому, «зоряному», складі «Львівської газети».

З 2004 року – в PR великих брендів паливно-енергетичної, телекомунікаційної та банківської сфер. У 2004-2006 роках – регіональний прес-секретар НАК «Нафтогаз України» у Львівській області.

У 2006-2013 роках – менеджер зі зв’язків з громадськістю у Львівській філії «Київстар» зі сферою відповідальності у 8 областей України. З травня 2013 року – в команді Кредобанку.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я